DESTEKLEYİN EMRİNİZDEYİM - video
Bakan Soylu, “Hilmi Bilgin vefalıdır, çalışkandır, 31 martta sandıkları patlatın” dedi ve ekledi..
Tarih: 11.3.2019 07:59:04/ 484okunma / 0yorum

            Kongre Müzesi bahçesindeki mitingde konuşan İçişleri Bakanı Soylu, “Cumhurbaşkanımız Erdoğan´ın selamını getirdim, içimizi dökmeye, dertleşmeye, sinenize başımı koymaya geldim” diyerek başladığı konuşmasında terörün kökünü kazma noktasına geldiklerini belirterek, “31 Mart´tan sonra ilk kez seçim olmayacak 4.5 yıllık döneme giriyoruz. Oylarınızla bize güç-kuvvet-destek verin. Sivas adayımız vefalıdır, çalışkandır, 31 Martta sandıkları patlatın. Ben Hilmi Bilgin´in ve Sivas´ın emrindeyim, emrinizdeyim”dedi

            Haydar ALDIKAÇTI- Hayrullah AĞKAŞ

            İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ak Parti adayı Hilmi Bilgin´in vefalı ve çalışkan bir insan olduğunu belirterek, “Destekleyin, emrinizdeyim”dedi.

            Aslen Trabzonlu olan ve özellikle terörle mücadeledeki başarısı nedeniyle büyük beğeni ve taktir toplayan Bakan Soylu, dün Büyük Otel´de muhtarlarla buluşmasının ardından Kongre Müzesi bahçesindeki mitingde halka hitap etti, Ak Parti adaylarına destek istedi.

            Kendine has üslubu ve sert konuşmasıyla dikkat çeken Bakan Soylu, Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın selamını getirdiğini belirterek, “Yiğitlerin yatağı Sivas´a, içimizi dökmeye, dertleşmeye, sinenize başımı koymaya geldim” diye başladığı konuşmasında terörün kökünü kazmakta son noktaya geldiklerini belirterek, “31 Mart´tan sonra ilk kez seçim olmayacak 4.5 yıllık döneme giriyoruz. Oylarınızla bize güç-kuvvet-destek verin. Sivas adayımız vefalıdır, çalışkandır, 31 Martta sandıkları patlatın. Ben Hilmi Bilgin´in ve Sivas´ın emrindeyim”dedi.

            “BAŞLARINI ÇIKARAMIYORLAR”

Irak´ın kuzeyinde devlet kurmak isteyenlerin asıl amacının Türkiye´yi,  Ortadoğu ile bağlantısını keserek anadoluya hapsetmek olduğunu ifade eden Bakan Soylu, terörle mücadelede çok önemli mesafe aldıklarını, son iki yılda 3333 teröristi öldürdüklerini, dağlardakilerin sayısının 15 binden 700´e indirdiklerini ifade ederek, “Onlarında kökünü kazmazsam, namerdim. Teknolojiyle İHA´larımızla elimiz daha çok güçlendi, artık inlerinden başlarını bile çıkaramıyorlar, son noktaya doğru ilerliyoruz”dedi.

            “KİMSE BİZE OYUN KURAMAZ”

Şer güçlerin ellerinden gelen her şeyi yaptığını hatırlatan Soylu, “Bizi parçalamak istediler. Geziden beri yapmadıkları kalmadı. Şimdi de 31 Martta bize patinaj yaptırmak istiyorlar, sürekli sıkıştırıyorlar, ekonomik baskı kuruyorlar. Ama artık kimse bize oyun kuramaz. Bizi destekleyin bunlara fırsat vermeyin”diye konuştu.

            “EY DÜNYA YENİ BAŞLADIK”

            “Milletimize hiçbir zaman hilemiz olmadı” diyen Bakan Soylu, “Zillet”in amacının teröristleri şehirlere taşımak olduğunu vurgulayarak, “Fitne tohumu ekiyorlar. 259 teröristi belediye meclislerine taşımaya çalıştılar, önledik, fırsat vermedik. 31 Mart´ta zafiyete düşersek doğu ve güneydoğu da valilerimizin, kaymakamlarımızın itibarını alt-üst ederler. Boynumuzu kandile eğdirmeyin. Terörün vekillerini yürütmedim, şapa oturdular. Hepimiz haklarından geliriz. 2 Yılda 3333 teröristi hallettik, buradan söylüyorum; Ey dünya yeni başladık”dedi.

            “TOPU VERİN 90´DAN ÇAKSIN”

            31 Martta adaylarına destek istediklerini, bu seçimlerin bir dönüm noktası olduğunun altını da çizen İçişleri Bakanı Soylu, “Kılıçdaroğlu´nun adımını attığı yerde ot biter mi?, 10 katlı binayı idare edemiyor, Türkiye´yi nasıl yönetecek?, Topu verin Erdoğan´a, 90´dan Kılıçdaroğlu´nun kalesine çaksın”dedi.

             8 BİN BEKÇİ, 15 BİN POLİS

             Şehirlerin daha güvenli hale geldiğini, “uyuşturucu satanların ayağını kırın” dediğini hatırlatan Bakan Soylu, “57 bin satıcıyı kotese tıktık, baronlarını da yerin 7 kat altına gömeceğiz. Hırsızlığı yüzde 35 azalttık, daha iyi adımlar atacağız. 8 Bin bekçi alarak sayıyı 28 bine çıkaracağız, Sivas´a da vereceğiz. 15 bin yeni polis alarak Türkiye´nin şehirlerini dünyadaki en güvenilir yerler yapacağız”dedi.

            “DESTEKLEYİN EMRİNİZDEYİM”

            Konuşmasının sonunda Ak Parti adayı Hilmi Bilgin´i tanıdığını, vefalı ve çalışkan olduğunu bildiğini de söyleyen Bakan Soylu, “Destekleyin, ben Hilmi Bilgin´in emrindeyim, Sivas´ın emrindeyim, emrinizdeyim”dedi.

SOYLU´dan SATIRBAŞLARI

-ŞER GÜÇLER HERŞEYİ YAPIYOR

-BİZİ PARÇALAMAK İSTİYORLAR

-KİMSE BİZE OYUN KURAMAZ

-3333 TERÖRİSTİ HALLETTİK

-TEKNOLOJİYLE ELİMİZ GÜÇLENDİ

-TERÖRÜ BİTİRME NOKTASINDAYIZ

-YÜRÜTMEDİK ŞAPA OTURDULAR

-HEPSİNİN HAKKINDAN GELECEĞİZ

-PATİNAJ YAPTIRMAK İSTİYORLAR

-SEÇİMSİZ 4,5 YILA GİRİYORUZ

-TOPU VERİN ERDOĞAN ÇAKSIN

-YAPAMAZSINIZ DEDİLER Ohhh YAPTIK

-EY DÜNYA YENİ BAŞLADIK

-8 BİN BEKÇİ, 20 BİN POLİS ALACAĞIZ

-EN GÜVENİLİR ÜLKE OLACAĞIZ

-31 Martta GÜÇ-KUVVET-DESTEK VERİN

 

SÜRECİ ZAFERLE

TAMAMLAYACAĞIZ

Ak Parti İl Başkanı Hakan Aksu, mitingde yaptığı konuşmada gece gündüz demeden çalıştıklarını belirterek, “Hedefimiz 17 İlçemizin tamamında kazanmaktır. Şehrimizi ve tüm ilçelerimizi gezdik-gördük, hedefe emin adımlarla ilerliyoruz, 31 martta zaferle tamamlayacağız”dedi.

"ŞİMDİ HİLMİ BİLGİN´E

DESTEK İSTİYORUM"

Belediye Başkanı Sami Aydın, siyaset yapmanın ve insanların gönlüne  girmenin zor olduğunu, ancak 10 yıllık döneminde yaptığı hizmetler ve eserlerle Sivaslıların gönlüne girdiğine inandığını ifade ederek, “Makamlar gelip geçicidir, önemli olan şehrimizin kalkınması ve ilerlemesidir. Sivas 2001´den bu yana Cumhurbaşkanımız Erdoğan´a destek verdi. Şimdi Hilmi Bilgin´e destek istiyorum”dedi. Başkan Aydın, İçişleri Bakanı Soylu´nun terörü bertaraf eden en büyük siyasetçilerden birisi olduğunu kaydetti.

SIRTLANLAR VAR,

ELİNİZİ VİCDANINIZA

KOYUN

Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Milletvekili İsmet Yılmaz, Türkiye´nin ilerlemek istediği yolda sırtlanlar olduğunu vurgulayarak, “Abdülhamit´in dediği gibi ilerleme yolumuzun kenarına sinmiş sırtlanlar var, bir-beraber olmak lazım. Bu nedenle 31 martta elinizi vicdanınıza koyarak sandığa gidin. Önümüzdeki 5 yılda Sivas´ı daha da güzelleştireceğiz. Hizmet arkasında hükümet, bakan ve Erdoğan olan yerlere gider.”dedi.

İçişleri Bakanı Soylu´nun terörün kökünü kazıyan halk kahramanı olduğunu da ifade eden Yılmaz, “Allah yolunu açık eylesin, her zaman duacısıyız”dedi.

BÜYÜK OTELDE MUHTARLARLA

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dünkü Sivas programına Büyük Otel´de muhtarlarla buluşarak başladı. Terörle çok çetin mücadele içerisinde olduklarını ve dağdaki terörist sayısını 700´e indirdiklerini söyleyen Bakan Soylu,  “Teknolojik gelişmemizle artık inlerinden başlarını çıkaramıyorlar, İHA´larımız SİHA´larımızla köklerini tamamen bitirmeye az kaldı.” dedi.

Şehirlerdeki uyuşturucu satıcılarına da göz açtırmadıklarını söyleyen Bakan Soylu, “Güvenimiz de güvenliğimizde artık çok iyi noktalara taşınıyor. Hırsızlık olaylarını önlemede de büyük mesafe aldık. Önümüzde daha huzurlu ve güvenlik bir gelecek var”dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Video Tarihi: 10.3.2019 17:57:42
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: DESTEKLEYİN EMRİNİZDEYİM
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
KARASU, İSTANBUL´DAKİ SİVASLILARLA BULUŞACAK
KARASU, İSTANBUL´DAKİ SİVASLILARLA BULUŞACAK
CHP Milletvekili Ulaş Karasu, 23 Haziran´da İstanbul´da yenilenmesine karar verilen Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Avcılar İlçe sorumlusu olarak görevlendirildi. Karasu, seçim sürecinde İstanbul´daki tüm Sivaslılarla çeşitli programlarda bir araya gelecek.
BEDELLİ ASKERLİĞE ERTELEME TALEBİ!
BEDELLİ ASKERLİĞE ERTELEME TALEBİ!
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini iptal eden YSK, yeni seçim için 23 Haziran tarihini açıklamıştı. CHP Milletvekili Ulaş Karasu, seçimin yapılacağı tarihle kesişen bedelli askerlik celbinin ertelenmesi için kanun teklifi verdi.
MAYIS TOPLANTILARI TAMAMLANDI - video
MAYIS TOPLANTILARI TAMAMLANDI - video
İl Genel Meclisi´nde Mayıs ayı toplantılarının son oturumu dün yapıldı. Meclis Başkanvekili Fikret Doğruyol Başkanlığında yapılan oturumda Haziran ayında görüşülecek gündem maddeleri belirlendi.
HESABINI SORACAĞIZ--Video
HESABINI SORACAĞIZ--Video
Kızılcahamam kampında konuşan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan, seçim sürecinde bazı önemli isimler için “neredeydiler?” diye sordu. Kaybettikleri yerlerle ilgili derinlemesine inceleme yapılacağını vurgulayan Erdoğan “Zamanı gelince gerekli hesabı soracağız” dedi.
KARAMOLLAOĞLU: “ÖZGÜL AĞIRLIĞI EN YÜKSEK PARTİYİZ”
KARAMOLLAOĞLU: “ÖZGÜL AĞIRLIĞI EN YÜKSEK PARTİYİZ”
Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu, yerel seçimlerde arzu ettikleri oranda oy alamamalarına rağmen, ´bugün özgül ağırlığı en yüksek partiyiz”dedi.
“TECRÜBELERİNİZDEN FAYDALANACAĞIZ”
“TECRÜBELERİNİZDEN FAYDALANACAĞIZ”
31 Mart seçimleriyle birlikte Belediye Başkanlığı görevini Hilmi Bilgin´e devreden Sami Aydın, Bilgin´e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, “Biz Hilmi Başkanımızın başarılı olması için yanındayız, duacısıyız, destekçisiyiz. Ne zaman bize ihtiyacı olursa, her zaman katkı sunmaya varız” dedi. Başkan Bilgin ise “Şehrimizin ihtiyacı olan her hususta sizlerle, herkesle istişare ederek, ortak akılla tecrübelerinizden faydalanacağız” ifadelerini kullandı.
AK PARTİ İKTİDARIYLA İYİ HİZMETLER GELDİ
AK PARTİ İKTİDARIYLA İYİ HİZMETLER GELDİ
AK Parti Milletvekili İsmet Yılmaz, “Önümüzde 5 yıllık bir süre var. Bu süreyi geçmiş yılların tecrübesinden faydalanarak daha iyi geçirmek lazım. AK Parti iktidarıyla Sivas´a çok iyi hizmetler geldi. Bunu çok net söylüyorum. İnşallah daha güzel hizmetler yapılmaya devam edecektir” dedi.
MAKAM ODASININ KAPISINI SÖKTÜ
MAKAM ODASININ KAPISINI SÖKTÜ
Zara Belediye Başkanlığına seçilen MHP´li Fatih Çelik, makam odasının kapısını kaldırdı.
BAŞKAN OĞUZ MAZBATASINI ALDI
BAŞKAN OĞUZ MAZBATASINI ALDI
Şarkışla ilçesinde AK Parti´den belediye başkanı seçilen Ahmet Turgay Oğuz, mazbatasını aldı.
HEPİMİZ  BEKLİYORUZ
HEPİMİZ BEKLİYORUZ
Şehrimize gelen Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, İstanbul başta olmak üzere seçimlerle ilgili itirazlar ve yeniden sayımların sorulması üzerine “Bu sürecin sonucunda daha fazla bağıran, daha fazla farklı yollara tenezzül eden değil, haklı olan kazanacaktır. Bunun tescilini de Yüksek Seçim Kurulu yapacaktır. Hepimiz bu süreci saygılı bir şekilde bekleyip, itirazlarımızı yapıp bu konuda A partisi değil, B partisi değil milletimizin tercihi ne yöndeyse bunu tescil olmasını beklememiz lazım” dedi.
APAYDIN MAZBATASINI ALDI
APAYDIN MAZBATASINI ALDI
Sivas´ın Kangal ilçesinde belediye başkanı seçilen Kürşat Apaydın, mazbatasını aldı.
DİVRİĞİ VE İMRANLI´DA SONUÇLAR DEĞİŞMEDİ
DİVRİĞİ VE İMRANLI´DA SONUÇLAR DEĞİŞMEDİ
Resmi olmayan sonuçlara göre, CHP´li adayların kazandığı İmranlı ve Divriği ilçelerinde AK Parti´nin itirazı üzerine yeniden yapılan sayımlarda sonuçlar değişmedi
MECLİSLERDE ÜYELER BELLİ OLDU
MECLİSLERDE ÜYELER BELLİ OLDU
Yerel seçimlerin ardından İl Genel Meclisi´ne ve Belediye Meclisi´ne girmeye hak kazanan isimler de netleşti. Geçtiğimiz dönemde 22+4 kişi AK Parti ve 11 kişi de Büyük Birlik Partisi´nden oluşan Belediye Meclisi´nde bu seçimlerde de durum değişmedi. AK Parti ve BBP yine aynı sayıda üye ile Belediye Meclisi´nde görev alacak
BİLGİN YARIN MAZBATA ALACAK
BİLGİN YARIN MAZBATA ALACAK
Pazar günü yapılan seçimlerde yüzde 49,35 oyla seçimin açık ara kazananı olan AK Parti´nin adayı Hilmi Bilgin, yarın Adliye´ye giderek mazbatasını alacak. Bilgin, daha sonra da Belediye Başkanlığı´nda yapılacak programla 10 yıl Belediye Başkanı olarak hizmet eden Sami Aydın´dan bayrağı devralacak.
SOSYAL MEDYADAN VEDA ETTİ - video
SOSYAL MEDYADAN VEDA ETTİ - video
Belediye Başkanı Sami Aydın, 31 Mart seçimlerinin ardından yeni Belediye Başkanı´nın belirlenmesiyle sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile buluşarak veda etti. Başkan Aydın, Facebook, Twitter ve İnstagram´da eş zamanlı olarak yaptığı canlı yayında “Alnımız açık, başımız dik bir şekilde bu onurlu ve şerefli görevi devredeceğiz” dedi
CHP´Lİ AKYILDIZ´DAN TEŞEKKÜR VE TEBRİK
CHP´Lİ AKYILDIZ´DAN TEŞEKKÜR VE TEBRİK
CHP Belediye Başkan adayı Ali Akyıldız, seçimlerde kendisini destekleyen herkese teşekkür etti. 2014 yerel seçimlerine göre CHP´nin oyunu iki kat artırmayı başaran ancak yine de seçimi kaybeden Akyıldız, seçimin kazananı AK Parti adayı Hilmi Bilgin´i de tebrik etti
“GÜÇLÜ EKONOMİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM”
“GÜÇLÜ EKONOMİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM”
Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 31 Mart seçimlerinin hayırlı olmasını dileyerek, “Güçlü bir ekonomi, daha da ileri bir demokrasi ve çok daha büyük bir Türkiye ve Sivas için çalışmaya devam edeceğiz” dedi
SEÇİMLER BİTTİ HİZMET BAŞLAMALI
SEÇİMLER BİTTİ HİZMET BAŞLAMALI
SESOB Başkanı Beşir Köksal, Pazar günü yapılan seçimlerin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni etti. Artık seçim sürecinin geride kaldığını kaydeden Başkan Köksal, il ve ilçelerde seçilen Belediye Başkanlarının hizmete odaklanması gerektiğini belirterek, “Belediye hizmetlerinde esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın memnuniyeti her şeyin üstünde tutulmalıdır” dedi
“ACİLEN EKONOMİYE ODAKLANMALIYIZ”
“ACİLEN EKONOMİYE ODAKLANMALIYIZ”
TSO Başkanı Mustafa Eken, 31 Mart seçimlerinin geride kaldığını belirterek, “4,5 yıllık seçimsiz bir süreç vardır. Acilen seçim atmosferinden çıkarak, kalıcı reformlarla ekonomiye odaklanmalıyız” dedi
ZAFER KUTLAMASI - video
ZAFER KUTLAMASI - video
31 Mart seçimlerinde merkezde kurulan 399 sandıktan resmi olmayan sonuçlara göre 91 bin 554 oy alarak en yakın rakibi BBP Başkan adayı Doğan Ürgüp´e yaklaşık yüzde 13 oranında fark atan AK Parti Başkan adayı Hilmi Bilgin, zaferini kent meydanında partililerle kutladı
aa
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Melaike, çanı olan kervana arkadaş olmaz.

Hz. Muhammed
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
DOLAR
6.0656
EURO
6.7864