DESTEKLEYİN EMRİNİZDEYİM - video
Bakan Soylu, “Hilmi Bilgin vefalıdır, çalışkandır, 31 martta sandıkları patlatın” dedi ve ekledi..
Tarih: 11.3.2019 07:59:04/ 391okunma / 0yorum

            Kongre Müzesi bahçesindeki mitingde konuşan İçişleri Bakanı Soylu, “Cumhurbaşkanımız Erdoğan´ın selamını getirdim, içimizi dökmeye, dertleşmeye, sinenize başımı koymaya geldim” diyerek başladığı konuşmasında terörün kökünü kazma noktasına geldiklerini belirterek, “31 Mart´tan sonra ilk kez seçim olmayacak 4.5 yıllık döneme giriyoruz. Oylarınızla bize güç-kuvvet-destek verin. Sivas adayımız vefalıdır, çalışkandır, 31 Martta sandıkları patlatın. Ben Hilmi Bilgin´in ve Sivas´ın emrindeyim, emrinizdeyim”dedi

            Haydar ALDIKAÇTI- Hayrullah AĞKAŞ

            İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Ak Parti adayı Hilmi Bilgin´in vefalı ve çalışkan bir insan olduğunu belirterek, “Destekleyin, emrinizdeyim”dedi.

            Aslen Trabzonlu olan ve özellikle terörle mücadeledeki başarısı nedeniyle büyük beğeni ve taktir toplayan Bakan Soylu, dün Büyük Otel´de muhtarlarla buluşmasının ardından Kongre Müzesi bahçesindeki mitingde halka hitap etti, Ak Parti adaylarına destek istedi.

            Kendine has üslubu ve sert konuşmasıyla dikkat çeken Bakan Soylu, Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın selamını getirdiğini belirterek, “Yiğitlerin yatağı Sivas´a, içimizi dökmeye, dertleşmeye, sinenize başımı koymaya geldim” diye başladığı konuşmasında terörün kökünü kazmakta son noktaya geldiklerini belirterek, “31 Mart´tan sonra ilk kez seçim olmayacak 4.5 yıllık döneme giriyoruz. Oylarınızla bize güç-kuvvet-destek verin. Sivas adayımız vefalıdır, çalışkandır, 31 Martta sandıkları patlatın. Ben Hilmi Bilgin´in ve Sivas´ın emrindeyim”dedi.

            “BAŞLARINI ÇIKARAMIYORLAR”

Irak´ın kuzeyinde devlet kurmak isteyenlerin asıl amacının Türkiye´yi,  Ortadoğu ile bağlantısını keserek anadoluya hapsetmek olduğunu ifade eden Bakan Soylu, terörle mücadelede çok önemli mesafe aldıklarını, son iki yılda 3333 teröristi öldürdüklerini, dağlardakilerin sayısının 15 binden 700´e indirdiklerini ifade ederek, “Onlarında kökünü kazmazsam, namerdim. Teknolojiyle İHA´larımızla elimiz daha çok güçlendi, artık inlerinden başlarını bile çıkaramıyorlar, son noktaya doğru ilerliyoruz”dedi.

            “KİMSE BİZE OYUN KURAMAZ”

Şer güçlerin ellerinden gelen her şeyi yaptığını hatırlatan Soylu, “Bizi parçalamak istediler. Geziden beri yapmadıkları kalmadı. Şimdi de 31 Martta bize patinaj yaptırmak istiyorlar, sürekli sıkıştırıyorlar, ekonomik baskı kuruyorlar. Ama artık kimse bize oyun kuramaz. Bizi destekleyin bunlara fırsat vermeyin”diye konuştu.

            “EY DÜNYA YENİ BAŞLADIK”

            “Milletimize hiçbir zaman hilemiz olmadı” diyen Bakan Soylu, “Zillet”in amacının teröristleri şehirlere taşımak olduğunu vurgulayarak, “Fitne tohumu ekiyorlar. 259 teröristi belediye meclislerine taşımaya çalıştılar, önledik, fırsat vermedik. 31 Mart´ta zafiyete düşersek doğu ve güneydoğu da valilerimizin, kaymakamlarımızın itibarını alt-üst ederler. Boynumuzu kandile eğdirmeyin. Terörün vekillerini yürütmedim, şapa oturdular. Hepimiz haklarından geliriz. 2 Yılda 3333 teröristi hallettik, buradan söylüyorum; Ey dünya yeni başladık”dedi.

            “TOPU VERİN 90´DAN ÇAKSIN”

            31 Martta adaylarına destek istediklerini, bu seçimlerin bir dönüm noktası olduğunun altını da çizen İçişleri Bakanı Soylu, “Kılıçdaroğlu´nun adımını attığı yerde ot biter mi?, 10 katlı binayı idare edemiyor, Türkiye´yi nasıl yönetecek?, Topu verin Erdoğan´a, 90´dan Kılıçdaroğlu´nun kalesine çaksın”dedi.

             8 BİN BEKÇİ, 15 BİN POLİS

             Şehirlerin daha güvenli hale geldiğini, “uyuşturucu satanların ayağını kırın” dediğini hatırlatan Bakan Soylu, “57 bin satıcıyı kotese tıktık, baronlarını da yerin 7 kat altına gömeceğiz. Hırsızlığı yüzde 35 azalttık, daha iyi adımlar atacağız. 8 Bin bekçi alarak sayıyı 28 bine çıkaracağız, Sivas´a da vereceğiz. 15 bin yeni polis alarak Türkiye´nin şehirlerini dünyadaki en güvenilir yerler yapacağız”dedi.

            “DESTEKLEYİN EMRİNİZDEYİM”

            Konuşmasının sonunda Ak Parti adayı Hilmi Bilgin´i tanıdığını, vefalı ve çalışkan olduğunu bildiğini de söyleyen Bakan Soylu, “Destekleyin, ben Hilmi Bilgin´in emrindeyim, Sivas´ın emrindeyim, emrinizdeyim”dedi.

SOYLU´dan SATIRBAŞLARI

-ŞER GÜÇLER HERŞEYİ YAPIYOR

-BİZİ PARÇALAMAK İSTİYORLAR

-KİMSE BİZE OYUN KURAMAZ

-3333 TERÖRİSTİ HALLETTİK

-TEKNOLOJİYLE ELİMİZ GÜÇLENDİ

-TERÖRÜ BİTİRME NOKTASINDAYIZ

-YÜRÜTMEDİK ŞAPA OTURDULAR

-HEPSİNİN HAKKINDAN GELECEĞİZ

-PATİNAJ YAPTIRMAK İSTİYORLAR

-SEÇİMSİZ 4,5 YILA GİRİYORUZ

-TOPU VERİN ERDOĞAN ÇAKSIN

-YAPAMAZSINIZ DEDİLER Ohhh YAPTIK

-EY DÜNYA YENİ BAŞLADIK

-8 BİN BEKÇİ, 20 BİN POLİS ALACAĞIZ

-EN GÜVENİLİR ÜLKE OLACAĞIZ

-31 Martta GÜÇ-KUVVET-DESTEK VERİN

 

SÜRECİ ZAFERLE

TAMAMLAYACAĞIZ

Ak Parti İl Başkanı Hakan Aksu, mitingde yaptığı konuşmada gece gündüz demeden çalıştıklarını belirterek, “Hedefimiz 17 İlçemizin tamamında kazanmaktır. Şehrimizi ve tüm ilçelerimizi gezdik-gördük, hedefe emin adımlarla ilerliyoruz, 31 martta zaferle tamamlayacağız”dedi.

"ŞİMDİ HİLMİ BİLGİN´E

DESTEK İSTİYORUM"

Belediye Başkanı Sami Aydın, siyaset yapmanın ve insanların gönlüne  girmenin zor olduğunu, ancak 10 yıllık döneminde yaptığı hizmetler ve eserlerle Sivaslıların gönlüne girdiğine inandığını ifade ederek, “Makamlar gelip geçicidir, önemli olan şehrimizin kalkınması ve ilerlemesidir. Sivas 2001´den bu yana Cumhurbaşkanımız Erdoğan´a destek verdi. Şimdi Hilmi Bilgin´e destek istiyorum”dedi. Başkan Aydın, İçişleri Bakanı Soylu´nun terörü bertaraf eden en büyük siyasetçilerden birisi olduğunu kaydetti.

SIRTLANLAR VAR,

ELİNİZİ VİCDANINIZA

KOYUN

Milli Savunma Komisyonu Başkanı ve Ak Parti Milletvekili İsmet Yılmaz, Türkiye´nin ilerlemek istediği yolda sırtlanlar olduğunu vurgulayarak, “Abdülhamit´in dediği gibi ilerleme yolumuzun kenarına sinmiş sırtlanlar var, bir-beraber olmak lazım. Bu nedenle 31 martta elinizi vicdanınıza koyarak sandığa gidin. Önümüzdeki 5 yılda Sivas´ı daha da güzelleştireceğiz. Hizmet arkasında hükümet, bakan ve Erdoğan olan yerlere gider.”dedi.

İçişleri Bakanı Soylu´nun terörün kökünü kazıyan halk kahramanı olduğunu da ifade eden Yılmaz, “Allah yolunu açık eylesin, her zaman duacısıyız”dedi.

BÜYÜK OTELDE MUHTARLARLA

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, dünkü Sivas programına Büyük Otel´de muhtarlarla buluşarak başladı. Terörle çok çetin mücadele içerisinde olduklarını ve dağdaki terörist sayısını 700´e indirdiklerini söyleyen Bakan Soylu,  “Teknolojik gelişmemizle artık inlerinden başlarını çıkaramıyorlar, İHA´larımız SİHA´larımızla köklerini tamamen bitirmeye az kaldı.” dedi.

Şehirlerdeki uyuşturucu satıcılarına da göz açtırmadıklarını söyleyen Bakan Soylu, “Güvenimiz de güvenliğimizde artık çok iyi noktalara taşınıyor. Hırsızlık olaylarını önlemede de büyük mesafe aldık. Önümüzde daha huzurlu ve güvenlik bir gelecek var”dedi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Video Tarihi: 10.3.2019 17:57:42
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: DESTEKLEYİN EMRİNİZDEYİM
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
65 MUHTARDAN 62´Sİ YİNE ADAY
65 MUHTARDAN 62´Sİ YİNE ADAY
Şehir merkezindeki 65 Mahalle Muhtarının 62´si yeni dönemde tekrar Muhtarlık için yarışacak. Mevcut Muhtarlardan sadece 3´ü yeni dönemde aday olmadı. Son dönemlerde Muhtarların özlük haklarında yapılan iyileştirmeler özellikle maaş, rağbeti artırdı. Mührü vermek istemeyen muhtarların yanı sıra 65 mahalledeki diğer adaylarla muhtarlık yarışı vereceklerin sayısının 300´ün üzerinde olduğu söyleniyor
HAİN DEMEYE HAKKINIZ YOK - video
HAİN DEMEYE HAKKINIZ YOK - video
31 Mart seçimleri öncesinde Sivas mitinginde konuşan Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, yerel seçimde hiçbir ittifakta yer almadıklarını buna rağmen iktidarın, kendilerini Millet İttifakı´nın içinde gösterdiğini vurgulayarak, “Elbette ittifak yapılabilir. Biz bu sefer ittifakın içerisinde yer almadık; ama ısrarla bizi hep ‘Millet İttifakı´nın içerisine koymaya çalışıyorlar. Bu memleket hepimizin, aramıza düşmanlık sokmaya kimsenin hakkı yok. Şu anda Cumhurbaşkanı Erdoğan kimin oyuna talipse ben de o oylara talibim. Sen talip olursan vatanseversin, biz olursak ‘hain´ diye göstereceksin. Buna kimsenin hakkı yok” dedi
BUGÜN GELİYOR
BUGÜN GELİYOR
Saadet Partisi Genel Başkanı hemşerimiz Temel Karamollaoğlu, bugün şehrimize gelerek düzenleyeceği mitingle partililere seslenecek. Belediye Başkan adaylarının da tanıtılacağı miting, Cumhuriyet Meydanı´nda saat 13.30´da başlayacak
28 MİLYARI SORDU
28 MİLYARI SORDU
CHP Milletvekili Ulaş Karasu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın seçim mitinglerinde “Sivas´a 28 milyar TL yatırım yaptık” ifadelerini TBMM gündemine taşıdı. Karasu verdiği soru önergesinde yapılan yatırımların dokümanını istedi
“SİVAS´A VEFA BORCUM VAR”
“SİVAS´A VEFA BORCUM VAR”
CHP Belediye Başkan adayı Ali Akyıldız, Bem-Bir-Sen tarafından organize edilen “Ortak Akıl” programına katıldı. Projeleri hakkında üyeleri bilgilendiren CHP´li Akyıldız, Sivas´a vefa borcu olduğunu düşündüğü için başkanlığa aday olduğunu ifade ederek, “Yola çıkış sebebim, belediye başkanı adayı oluş sebebim tam anlamıyla bu. Bunu hizmet ederek ödeme düşüncesi ile yola çıktım” dedi.
HİÇ BİR İŞİ EKSİK BIRAKMAYACAĞIZ
HİÇ BİR İŞİ EKSİK BIRAKMAYACAĞIZ
Bem-Bir-Sen tarafından düzenlenen “Ortak Akıl” programına konuk olan BBP Belediye Başkan Adayı Doğan Ürgüp, “Çok çalışacağız. Sivas´ta hiçbir işi eksik bırakmayacağız. Personel yapısını güçlendireceğiz. Siyasi bir tavır asla takınmam. Hükümetle hiçbir sorunum olmaz. Sayın Cumhurbaşkanı da muhalefet partisinden Belediye Başkanlığı yaptı, hiçbir sorun olmadı. Doğan Ürgüp´te hiç sorun olmaz. Ne yapar eder işi çözeriz” dedi.
“SİVAS BİZİMLE GELİŞECEK”
“SİVAS BİZİMLE GELİŞECEK”
CHP Başkan adayı Ali Akyıldız, 3 ana başlıkta 25 proje açıkladı. Akyıldız´ın ‘Gelişen Sivas, Büyüyen Sivas, Gülümseyen Sivas´ başlıkları altında açıkladığı projeleri arasında en dikkat çekeni üniversite öğrencilerinin şehirle bağlantısını sağlayacak ‘Ulaşım Aktarımı´ projesi oldu.
MHP ADAYLARINI TANITTI
MHP ADAYLARINI TANITTI
MHP Sivas İl Başkanlığı, 31 Mart´ta yapılacak yerel seçim öncesinde il, ilçe ve belde belediye başkanı adaylarını tanıttı.
SAVAŞ DEĞİL SEÇİM
SAVAŞ DEĞİL SEÇİM
CHP Genel Başkan Yardımcısı Veli Ağbaba: "Bütün Sivaslılar hangi partiye oy veriyorlarsa versinler, hepsi bizim kardeşimiz. AK Parti´lisi, HDP´lisi, MHP´lisi, BBP´lisi hepsi bizim kardeşimiz. Bu bir savaş değil, bu bir seçim ama bunu bir savaş olarak gösteriyorlar"
‘BEN DEĞİL BİZ´ ANLAYIŞIYLA - video
‘BEN DEĞİL BİZ´ ANLAYIŞIYLA - video
TSO Meclis toplantısına katılan AK Parti Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin, “Bu şehir için hep birlikte “ben değil biz” anlayılışya çalışacağız. Biz anlayışının altında başkanlar kurulu en baş paydamız olacak. Yapacağımız her hizmette atacağımız her adımda milletimizin muvafakatını rızasını alarak işlemler icraatlar yapacağız” dedi
ÇELİK´E DESTEK İSTEDİ
ÇELİK´E DESTEK İSTEDİ
MHP Sivas Milletvekili Ahmet Özyürek, Şarkışla ilçesinde seçim çalışmalarına katıldı, adaylarına destek istedi
BAKAN SOYLU YARIN SİVAS´TA
BAKAN SOYLU YARIN SİVAS´TA
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu yarın ilimize gelerek çeşitli temaslarda bulunacak. İlk olarak Valilik ve Belediye´yi ziyaret etmesi beklenen Bakan Soylu, Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı´nı da ziyarette bulunarak brifing alacak
DESTEK İÇİN GELİYOR
DESTEK İÇİN GELİYOR
Saadet Partisi Genel Başkanı hemşerimiz Temel Karamollaoğu, 16 Mart Cumartesi günü ilimize gelerek partililere hitap edecek, Belediye Başkan adaylarına destek isteyecek, “Cepsiz ceket” modelini tanıtacak
SEÇİM BÜROSU AÇTI DESTEK İSTEDİ
SEÇİM BÜROSU AÇTI DESTEK İSTEDİ
AK Parti Milletvekili Habib Soluk, Kangal´da seçim bürosunun açılışını yaptı, Başkan adayı Mehmet Öztürk´e destek istedi, “Mehmet başkan Türkiye´nin en başarılı Belediye Başkanları arasında yer aldı”dedi
ATAMA ÖNERGESİ
ATAMA ÖNERGESİ
CHP Milletvekili Ulaş Karasu, bir süre önce Cumhuriyet Üniversitesi´nde yapılan akademik personel atamalarının liyakat esasına göre yapılıp yapılmadığının araştırılması için TBMM´ye önerge verdi. Karasu, ortada ciddi bir bilgi kirliliğinin olduğunu belirterek, “Meclisimiz önergeyi kabul ederse, oluşturulacak olan komisyon 125 kişilik atamayı inceleyecek” dedi
SEÇMEN SAYISI NÜFUSUNU GEÇTİ
SEÇMEN SAYISI NÜFUSUNU GEÇTİ
646 bin 608 Nüfuslu Sivas´ta 31 Mart seçimleri öncesinde, seçme hüviyetine haiz toplam 460 bin 489 seçmen bulunurken, 8247 nüfusu olan İmranlı´da seçmen sayısının 8259 olduğu ortaya çıktı. Seçmen sayısının nüfustan fazla olmasına, taşıma seçmenlerin yol açtığı öğrenildi
“MUHTARLIĞA KADIN ELİ DEĞMELİ”
“MUHTARLIĞA KADIN ELİ DEĞMELİ”
Şehrin en kalabalık mahallelerinden biri olan Mimar Sinan´ın ilk kadın adayı 54 yaşındaki ev hanımı çalışmalarını hızlandırarak kapı kapı dolaşıp oy istiyor. Kadın aday Arı, “Yerel yönetimlere artık kadın eli değmeli. Seçmen ne isterse onu yapacağız” dedi
"AMACIMIZ HİZMETTİR"
"AMACIMIZ HİZMETTİR"
Esnaf Odaları Birliği´nin davetine katılan BBP Belediye Başkan adayı Doğan Ürgüp, ‘Sivas İçin Yeniden´ sloganıyla bir kez daha hizmete talip olduklarını belirterek, “Yeni bir ekiple ve yeni projelerle yola çıktık. Amacımız şehrimizin gelişmesi, kalkınması ve vatandaşımızın daha güzel belediye hizmeti almasını sağlamaktır” dedi
"SİVAS DEVAM DEMELİ" - video
"SİVAS DEVAM DEMELİ" - video
Adalet Bakanı Abdülhamit Gül seçimleri değerlendirdi..
KESİN ADAY LİSTELERİ İLAN EDİLDİ
KESİN ADAY LİSTELERİ İLAN EDİLDİ
Sivas´ta 2019 yerel seçimlerinde yarışacak siyasi partilerin kesin aday listeleri seçim kurullarınca ilan edildi
aa
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Kıyamet günü herkes birbirinden davacı olur. Hatta tokuşan koyunlar bile..

Hz. Muhammed
Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
DOLAR
5.4345
EURO
6.1114