BİLGİN; "HİZMETKAR OLMAYA GELDİM" - video
Ak Parti´nin Sivas kurmaylarıyla birlikte şehrimize gelen parti binası önünde yağmura rağmen yoğun kalabalık tarafından karşılanan Başkan adayı Hilmi Bilgin, “Bu şehre hizmetkar olmaya geldim, gönüller yapacağız, gece-gündüz demeden 1994 ruhuyla çalışacağız, Belediyecilik Ak Parti´nin işidir”dedi
Tarih: 3.12.2018 07:59:28/ 445okunma / 0yorum

“PRENSİBİMİZ ORTAK AKIL OLACAK”

Ak Parti adayı Bilgin, bu seçimlerin temelinde ‘Gönül Belediyeciliği´ teması olduğunu vurgulayarak, “Biz hizmet edeceğiz, yol yapacağız, su ve temizlik sorunu olmayacak ama ondan da önemlisi hemşerilerimizin gönlüne gireceğiz. Ne yapacaksak  birlikte yapacağız. Bir mahalleye hizmet yapacağımız zaman muhtarımız başta olmak üzere mahalle sakinleriyle istişareler yapacağız. İstişare ve ortak akıl bizim dönemimizde şaşmaz prensibimiz olacak. Şehrin tüm renklerinin, Sivil toplum örgütlerinin, şehirde bulunan mahallede yaşayan vatandaşımızın sözü bizim için önemli olacak. Katılımcı bir belediyecilikle Sivas´ımızı daha iyi bir noktaya taşıyacağız. Milletimizin hizmetkârlığına talip olduğumuz bu yolda gece gündüz demeden çalışacağız. Unutmayınız kim ne derse desin Belediyecilik AK Partinin işidir.” dedi.

BESTE KURT

Ak Parti´nin Sivas kurmaylarıyla birlikte şehrimize gelen Belediye Başkan adayı Hilmi Bilgin´in ilk mesajı, ortak akıl vurgusu oldu. Bilgin, “Bu sultan şehre hizmetkar olmaya geldim. Ne yapacaksak birlikte, ortak akılla, istişare ederek yapacağız. Katılımcı Belediyecilikle Sivas´ımızı daha iyi bir noktaya taşıyacağız”dedi.

Aliağa Cami sokakta yağmura rağmen toplanan ve kendisini karşılayan kalabalığa hitap eden Ak Parti adayı Bilgin, bu seçimlerin temasının ‘Gönül Belediyeciliği´ olduğunu vurgulayarak, “Biz hizmet edeceğiz, yol yapacağız, su ve temizlik sorunu olmayacak ama ondan da önemlisi hemşerilerimizin gönlüne gireceğiz. Ne yapacaksak  birlikte yapacağız. Bir mahalleye hizmet yapacağımız zaman muhtarımız başta olmak üzere mahalle sakinleriyle istişareler yapacağız. İstişare ve ortak akıl bizim dönemimizde şaşmaz prensibimiz olacak. Şehrin tüm renklerinin, Sivil toplum örgütlerinin, şehirde bulunan mahallede yaşayan vatandaşımızın sözü bizim için önemli olacak. Katılımcı bir belediyecilikle Sivas´ımızı daha iyi bir noktaya taşıyacağız. Milletimizin hizmetkârlığına talip olduğumuz bu yolda gece gündüz demeden çalışacağız. Unutmayınız kim ne derse desin Belediyecilik AK Partinin işidir.”dedi.

“REİSİMİZİN SELAMI VAR”

Sivas´a Cumhurbaşkanı Erdoğan´ın selamını getirdiğini de söyleyen Ak Parti adayı Bilgin,  “Sivas´a ve sizlere selamı var. Bu süreçte Ak Parti´mize ve Sivas´ımıza hizmet etmek üzere yola çıkan tüm kardeşlerimizin hepsi birbirinden değerlidir, hepsi hizmete layıktır. Bugün ben değil biz diyerek AK Partiye hizmet etmiş tüm kadrolarımızla birlikte bir kez daha Sultan Şehre hizmet etmek için huzurlarınızdayız. Sivas´ımızda önemli çalışmalar yapan Sami Aydın başkanımıza teşekkür ediyorum. İnşallah kara sevdamız Sivas´a bundan sonraki dönemde de birlikte hizmet etmeye devam edeceğiz. AK Parti insana hizmet etmeyi görev bilen bir partidir. 2004 yılında da Sivas´ta AK Parti Belediyeciliği şehre vizyon getirdi, Sultan Şehrimizin çehresini değiştirdi. Biz de bu çalışmalarımızı Sayın Bakanımız İsmet Yılmaz´ın önderliğinde, Milletvekillerimizle ve AK Partimizin değerli üyeleriyle devam ettireceğiz. AK Parti Belediyeciliğinin temelinde 1994 ruhu vardır. 1994 yılında Erdoğan İstanbul Belediye Başkanı olduğu zaman suları akmayan, çöp yığını olan bir şehir vardı. Erdoğan anlayışı bugün İstanbul´u dünyanın merkezi haline getirdi. Bizde 94 ruhuyla şehrimize hizmet ediyoruz. 2004 yılında başlatılan AK Parti Belediyeciliği, 2019 Nisan ayında da aynı ruhla devam edecek.”dedi.

TAM KADROYLA

Ak Parti adayı Hilmi Bilgin´i parti binası önünde, milletvekilleri İsmet Yılmaz, Habip Soluk, Semiha Ekinci, İl Başkanı Hakan Aksu ve yönetimi, Merkez ilçe Başkanı Tarık Eminoğlu, Gençlik ve Kadın kolları mensupları ile çok sayıda partili karşılarken, Belediye Başkanı Sami Aydın´ın olmadığı gözlendi.

“ADAYIMIZI DESTEKLİYORUM”

Tanıtımda konuşan ve Hilmi Bilgin´i desteklediğini vurgulayan Ak Parti İl Başkanı Hakan Aksu, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan´ın kararıyla Sivas adayımız Hilmi Bilgin olmuştur. Ben de AK Parti İl Başkanı olarak adayımız Hilmi Bilgin´i destekliyorum. İnanıyorum ki 31 Mart gecesi tüm Türkiye Sivas´ı konuşacak, Sivas´tan bahsedecek. Seçim süreci boyunca Sivas merkezde ilçelerimizde ve köylerimizde çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakmayacağız. AK Parti´nin Sivas´ımıza memleketimize yaptığı çalışmaları anlatacağız. 16 yıllık süreçte aklınıza gelecek her alanda yatırımlarımızı gerçekleştirdik. Bundan sonraki dönemde de gerçekleştirmeye devam edeceğiz. Mevcut Belediye Başkanımız Sami Aydın da Sivas´ta önemli çalışmalara imza atmıştır. Ben Sami Başkanımıza da yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür ediyorum.”dedi.

“EMANETİN EMANETİMİZDİR REİS”

Sağanak yağışın başlaması üzerine “Bu rahmet 31 Mart´ta sandıklara yansıyacaktır” diyerek konuşmasına başlayan  AK Parti Sivas Milletvekili Semiha Ekinci ise, “Bundan önceki seçimlerde olduğu gibi 31 Martta da Türkiye´ye büyük bir mesaj vereceğiz. Buradan Cumhurbaşkanımız Erdoğan´a sesleniyorum. Emanetin emanetimizdir Reis, gözün arkada kalmasın. 31 Mart´a kadar bütün teşkilatlarımızla Sivas merkez, bütün ilçelerimiz ve beldelerimizi gezeceğiz”dedi.

“PROJELER DEVAM EDECEK”

AK Parti Sivas Milletvekili Habip Soluk da, “Sivas´ın tozlu sokaklarını asfalt yollar haline getiren yeşil alanları oluşturan iki dönem AK Parti´de Belediye Başkanlığı yapmış olan Sami Aydın´a Sivas adına şahsım adına teşekkür ediyorum. Kerpiçten evler modern bir şehir haline döndü. Ben Hilmi Bey´in karakterini kişiliğini biliyorum. Dolayısıyla Sami Başkan´ın devam eden projeleri devam ettireceğini ve Sivas´ı bir adım daha büyütecek projelere imza atacağına da inanıyorum.” Diye konuştu.  

“BİLGİN´E DESTEK,  AYDIN´A TEŞEKKÜR”

Daha sonra konuşan AK Parti Sivas Milletvekili Ve Milli Savunma Komisyonu Başkanı İsmet Yılmaz ise “Hilmi Bey rahmetle geldi, İnşallah rahmet Hilmi Bey ile devam edecek. AK Partimiz tarafından Sivas adayı gösterilen Hilmi kardeşimizle birlikte ya Allah Bismillah demek için buradayız. Allah yüzünüzü ak eylesin. Yeni bir döneme başlıyoruz. Sivas´ımıza iki dönem Belediye Başkanlığı yapmış olan Sami Aydın kardeşime ve onun çalışma ekibine teşekkür ediyorum. Şimdi hizmet bayrağını taşımaya Hilmi Bilgin kardeşimiz aday. Hilmi kardeşimizi hem AK Parti, hem de Sivas´ımız iyi tanır. Sivas´a yapılan her hizmette Hilmi Bilgin kardeşimizin emeği, katkısı vardır. Hilmi kardeşimiz bundan sonra da Sivas Belediye Başkanı olarak daha iyi hizmet edecek. İnşallah 4 ayda kapısını çalmadığımız kimse olmayacak, tokalaşmadığımız kimse kalmayacak. Derdiyle ilgilenmediğimiz kimse kalmayacak. İnşallah 31 Mart akşamı Hilmi Bilgin kardeşimizle birlikte Sivas´a rahmet gelecek. Gün birlik ve beraberlik, kardeşliğimizi pekiştirme günüdür.”dedi.Video Tarihi: 1.12.2018 17:56:03
Kaynak:

Anahtar Kelimeler: BİLGİN HİZMETKAR OLMAYA GELDİM
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
E-Posta *
 
Telefon
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
KARASU, İSTANBUL´DAKİ SİVASLILARLA BULUŞACAK
KARASU, İSTANBUL´DAKİ SİVASLILARLA BULUŞACAK
CHP Milletvekili Ulaş Karasu, 23 Haziran´da İstanbul´da yenilenmesine karar verilen Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerinde Avcılar İlçe sorumlusu olarak görevlendirildi. Karasu, seçim sürecinde İstanbul´daki tüm Sivaslılarla çeşitli programlarda bir araya gelecek.
BEDELLİ ASKERLİĞE ERTELEME TALEBİ!
BEDELLİ ASKERLİĞE ERTELEME TALEBİ!
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimlerini iptal eden YSK, yeni seçim için 23 Haziran tarihini açıklamıştı. CHP Milletvekili Ulaş Karasu, seçimin yapılacağı tarihle kesişen bedelli askerlik celbinin ertelenmesi için kanun teklifi verdi.
MAYIS TOPLANTILARI TAMAMLANDI - video
MAYIS TOPLANTILARI TAMAMLANDI - video
İl Genel Meclisi´nde Mayıs ayı toplantılarının son oturumu dün yapıldı. Meclis Başkanvekili Fikret Doğruyol Başkanlığında yapılan oturumda Haziran ayında görüşülecek gündem maddeleri belirlendi.
HESABINI SORACAĞIZ--Video
HESABINI SORACAĞIZ--Video
Kızılcahamam kampında konuşan Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan, seçim sürecinde bazı önemli isimler için “neredeydiler?” diye sordu. Kaybettikleri yerlerle ilgili derinlemesine inceleme yapılacağını vurgulayan Erdoğan “Zamanı gelince gerekli hesabı soracağız” dedi.
KARAMOLLAOĞLU: “ÖZGÜL AĞIRLIĞI EN YÜKSEK PARTİYİZ”
KARAMOLLAOĞLU: “ÖZGÜL AĞIRLIĞI EN YÜKSEK PARTİYİZ”
Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu, yerel seçimlerde arzu ettikleri oranda oy alamamalarına rağmen, ´bugün özgül ağırlığı en yüksek partiyiz”dedi.
“TECRÜBELERİNİZDEN FAYDALANACAĞIZ”
“TECRÜBELERİNİZDEN FAYDALANACAĞIZ”
31 Mart seçimleriyle birlikte Belediye Başkanlığı görevini Hilmi Bilgin´e devreden Sami Aydın, Bilgin´e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak, “Biz Hilmi Başkanımızın başarılı olması için yanındayız, duacısıyız, destekçisiyiz. Ne zaman bize ihtiyacı olursa, her zaman katkı sunmaya varız” dedi. Başkan Bilgin ise “Şehrimizin ihtiyacı olan her hususta sizlerle, herkesle istişare ederek, ortak akılla tecrübelerinizden faydalanacağız” ifadelerini kullandı.
AK PARTİ İKTİDARIYLA İYİ HİZMETLER GELDİ
AK PARTİ İKTİDARIYLA İYİ HİZMETLER GELDİ
AK Parti Milletvekili İsmet Yılmaz, “Önümüzde 5 yıllık bir süre var. Bu süreyi geçmiş yılların tecrübesinden faydalanarak daha iyi geçirmek lazım. AK Parti iktidarıyla Sivas´a çok iyi hizmetler geldi. Bunu çok net söylüyorum. İnşallah daha güzel hizmetler yapılmaya devam edecektir” dedi.
MAKAM ODASININ KAPISINI SÖKTÜ
MAKAM ODASININ KAPISINI SÖKTÜ
Zara Belediye Başkanlığına seçilen MHP´li Fatih Çelik, makam odasının kapısını kaldırdı.
BAŞKAN OĞUZ MAZBATASINI ALDI
BAŞKAN OĞUZ MAZBATASINI ALDI
Şarkışla ilçesinde AK Parti´den belediye başkanı seçilen Ahmet Turgay Oğuz, mazbatasını aldı.
HEPİMİZ  BEKLİYORUZ
HEPİMİZ BEKLİYORUZ
Şehrimize gelen Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, İstanbul başta olmak üzere seçimlerle ilgili itirazlar ve yeniden sayımların sorulması üzerine “Bu sürecin sonucunda daha fazla bağıran, daha fazla farklı yollara tenezzül eden değil, haklı olan kazanacaktır. Bunun tescilini de Yüksek Seçim Kurulu yapacaktır. Hepimiz bu süreci saygılı bir şekilde bekleyip, itirazlarımızı yapıp bu konuda A partisi değil, B partisi değil milletimizin tercihi ne yöndeyse bunu tescil olmasını beklememiz lazım” dedi.
APAYDIN MAZBATASINI ALDI
APAYDIN MAZBATASINI ALDI
Sivas´ın Kangal ilçesinde belediye başkanı seçilen Kürşat Apaydın, mazbatasını aldı.
DİVRİĞİ VE İMRANLI´DA SONUÇLAR DEĞİŞMEDİ
DİVRİĞİ VE İMRANLI´DA SONUÇLAR DEĞİŞMEDİ
Resmi olmayan sonuçlara göre, CHP´li adayların kazandığı İmranlı ve Divriği ilçelerinde AK Parti´nin itirazı üzerine yeniden yapılan sayımlarda sonuçlar değişmedi
MECLİSLERDE ÜYELER BELLİ OLDU
MECLİSLERDE ÜYELER BELLİ OLDU
Yerel seçimlerin ardından İl Genel Meclisi´ne ve Belediye Meclisi´ne girmeye hak kazanan isimler de netleşti. Geçtiğimiz dönemde 22+4 kişi AK Parti ve 11 kişi de Büyük Birlik Partisi´nden oluşan Belediye Meclisi´nde bu seçimlerde de durum değişmedi. AK Parti ve BBP yine aynı sayıda üye ile Belediye Meclisi´nde görev alacak
BİLGİN YARIN MAZBATA ALACAK
BİLGİN YARIN MAZBATA ALACAK
Pazar günü yapılan seçimlerde yüzde 49,35 oyla seçimin açık ara kazananı olan AK Parti´nin adayı Hilmi Bilgin, yarın Adliye´ye giderek mazbatasını alacak. Bilgin, daha sonra da Belediye Başkanlığı´nda yapılacak programla 10 yıl Belediye Başkanı olarak hizmet eden Sami Aydın´dan bayrağı devralacak.
SOSYAL MEDYADAN VEDA ETTİ - video
SOSYAL MEDYADAN VEDA ETTİ - video
Belediye Başkanı Sami Aydın, 31 Mart seçimlerinin ardından yeni Belediye Başkanı´nın belirlenmesiyle sosyal medya hesabı üzerinden takipçileri ile buluşarak veda etti. Başkan Aydın, Facebook, Twitter ve İnstagram´da eş zamanlı olarak yaptığı canlı yayında “Alnımız açık, başımız dik bir şekilde bu onurlu ve şerefli görevi devredeceğiz” dedi
CHP´Lİ AKYILDIZ´DAN TEŞEKKÜR VE TEBRİK
CHP´Lİ AKYILDIZ´DAN TEŞEKKÜR VE TEBRİK
CHP Belediye Başkan adayı Ali Akyıldız, seçimlerde kendisini destekleyen herkese teşekkür etti. 2014 yerel seçimlerine göre CHP´nin oyunu iki kat artırmayı başaran ancak yine de seçimi kaybeden Akyıldız, seçimin kazananı AK Parti adayı Hilmi Bilgin´i de tebrik etti
“GÜÇLÜ EKONOMİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM”
“GÜÇLÜ EKONOMİ İÇİN ÇALIŞMAYA DEVAM”
Ticaret Borsası Başkanı Abdulkadir Hastaoğlu, 31 Mart seçimlerinin hayırlı olmasını dileyerek, “Güçlü bir ekonomi, daha da ileri bir demokrasi ve çok daha büyük bir Türkiye ve Sivas için çalışmaya devam edeceğiz” dedi
SEÇİMLER BİTTİ HİZMET BAŞLAMALI
SEÇİMLER BİTTİ HİZMET BAŞLAMALI
SESOB Başkanı Beşir Köksal, Pazar günü yapılan seçimlerin ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını temenni etti. Artık seçim sürecinin geride kaldığını kaydeden Başkan Köksal, il ve ilçelerde seçilen Belediye Başkanlarının hizmete odaklanması gerektiğini belirterek, “Belediye hizmetlerinde esnaflarımızın ve vatandaşlarımızın memnuniyeti her şeyin üstünde tutulmalıdır” dedi
“ACİLEN EKONOMİYE ODAKLANMALIYIZ”
“ACİLEN EKONOMİYE ODAKLANMALIYIZ”
TSO Başkanı Mustafa Eken, 31 Mart seçimlerinin geride kaldığını belirterek, “4,5 yıllık seçimsiz bir süreç vardır. Acilen seçim atmosferinden çıkarak, kalıcı reformlarla ekonomiye odaklanmalıyız” dedi
ZAFER KUTLAMASI - video
ZAFER KUTLAMASI - video
31 Mart seçimlerinde merkezde kurulan 399 sandıktan resmi olmayan sonuçlara göre 91 bin 554 oy alarak en yakın rakibi BBP Başkan adayı Doğan Ürgüp´e yaklaşık yüzde 13 oranında fark atan AK Parti Başkan adayı Hilmi Bilgin, zaferini kent meydanında partililerle kutladı
aa
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
Erlerle sohbet seni de erlere katar.

Sivas için namaz vakitleri
İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsi
06:00 07:44 12:44 15:09 17:27 18:59
DOLAR
6.0656
EURO
6.7864